Мило для собак

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Бруд, талий сніг, пил, дрібні смітинки – все це залишається на лапах і шерсті собаки після прогулянки. Ці забруднення видимі, але разом з ними вихованець приносить в будинок невидимі оку бактерії і мікроби. Тому так важливо після кожної прогулянки використовувати спеціальне мило для собак.

Вода не змиває бактерії повністю-вони залишаються на лапах, і при пересуванні собаки по будинку осідають на підлозі, килимах і меблів. З цих поверхонь видалити бактерії буде набагато складніше. Підвищується ризик зараження і самої собаки, оскільки тварини облизують лапи і шерсть. Мило для лап має антибактеріальну дію і очищає лапи тварини від мікробів.

Відмінності мила для собак від мила для людини

Шкіра собак набагато чутливіші, у неї практично відсутній захисний кислотний покрив. Рівень рН шкіри у собаки-6,0, а у людини – від 3,5. Очищаючі засоби, призначені для людей, більш агресивні, вони містять луги і кислоти. Застосування таких засобів для миття собак загрожує пошкодженням чутливої шкіри і позбавленням її природних захисних сил. Мило для собак виготовлено з урахуванням рівня рН і не містить згубних для шкіри речовин.

Різновиди мила для собак

Залежно від бажаного результату впливу, можна купити Мило з різними інгредієнтами в складі:

  1. екстракт череди знімає свербіж шкіри; 
  2. олія гвоздики розслабляє м'язи і створює захисну плівку на шкірі;
  3. гліцерин пом'якшує і живить чутливу шкіру; 
  4. березовий дьоготь знімає запалення; 
  5. екстракти лугових трав надають протиалергічну дію.