Сумки і перенесення для кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 266 товарів

Котячі сумки.

Сумка для кішки, це одна з тих речей, які обов'язково повинні бути у Вашому арсеналі. Ситуації бувають різні і ніхто не зможе передбачити, коли ж вам доведеться винести свого вихованця за межі квартири. Якщо собаки до таких вилазок звикають з дитинства, то для котів це величезний стрес. У цей момент на допомогу приходить торба.

Для кота, це буде безпечне місце, яке обмежить його від небезпек зовнішнього світу, а для вас це буде гарантією того, що в моменти стресу і козачої паніки, ваші руки залишаться цілі і неушкоджені.

Як же вибрати сумку?

Чим раніше, тим краще.

Варто відразу сказати, що краще придбати сумку з раннього віку, адже перші походи до ветеринара, можуть бути як і в 2 місячному віці, так і в однорічному (особливо актуально для тих тварин, які жили на вулиці). Чим раніше ви познайомите кота з його новим «транспортним засобом», тим простіше йому буде до нього звикнути.

Розмір.

Розмір потрібно підібрати так, що б доросла тварина не відчувала дискомфорт і могло спокійно повертатися і лежати. Не забувайте, поїздки бувають тривалими, а значить коту належить провести багато часу в обмеженому просторі, так нехай воно буде максимально комфортним.

Матеріал.

Основні матеріали це тканина, пластик, шкіра і сумку з металевими каркасами. У кожного виду, є як свої плюси, так і мінуси. Наприклад, тканинну торбу ви запросто виперете в пральній машинці на делікатному режимі, а ось пластикову доведеться протирати вручну. Тканинні сумку деформуються сильніше, ніж шкіряні або пластикові, але в пластикових, найчастіше, немає ніяких зручностей (потрібно доповідати м'яку тканину або подушку, що б вихованцеві було комфортно, а в холодну пору року він не замерз).

Форма.

Вибір сумок на сучасному ринку просто величезний, є рюкзаки, сумки, візки і т.д. краще помацати і подивитися сумку Наживо, що б точно розуміти, що вона підійде і Вашому вихованцеві і вам. Вам повинно бути зручно її носити, так само враховуйте, що вага вихованця зробить її куди важче.

Призначення.

Чим довше і важче подорож, тим більш функціональною повинна бути сумку. Наприклад із захистом від вологи, холоду і зручним спальним місцем. Якщо ж, ви зовсім не плануєте тривалі поїздки, можна обмежиться моделями простіше.

Ціна.

Тут логіка проста - чим більше зручностей в сумці, тим вона дорожче. Вирішуйте, які параметри для вас важливіше і тоді вже буде простіше визначитися.

Вантажність.

Це дуже важливий пункт, так як можна купити сумку, а вона просто зламається або порветься під вагою вихованця. Тому, потрібно заздалегідь зважити кота і тільки потім вибирати сумку.