Шлеї для собак і цуценят

Знайдено: 1 - 24 серед 128 товарів

Для чого потрібні шлеї для собак?

Різноманітні шлеї для собак, представлені в нашому магазині - це прекрасне рішення для вашого улюбленця, яке зробить ваші прогулянки більш приємними і безпечними. Досягається це завдяки тому, що на відміну від нашийника, що навантажує тільки шию собаки, шлейка розподіляє динамічне навантаження рівномірно (особливо при різких ривках). Якщо говорити в загальних рисах, то для будь-яких собак, незалежно від віку або породи, використання шлейки краще. Але є кілька ситуацій, коли її застосування особливо необхідно. В першу чергу, це відноситься до потужних собакам, які під час прогулянки сильно тягнуть повідець або можуть здійснювати різкі ривки в сторони (наприклад - лайки всіх порід, а також багато інших великі собаки). Наступна категорія-тварини, які мають невелику різницю між обсягами шиї і голови (наприклад, мопси). При використанні простого нашийника такі собаки можуть дуже легко його зняти одним рухом. Ну і, нарешті, існують спеціальні шлейки для цуценят, значно знижують ймовірність отримання травми ще незміцнілим вихованцем під час ігор або прогулянок.

Що стосується варіантів і матеріалів, з яких можуть бути виготовлені шлейки, то їх різноманітність дуже широко - існують прогулянкові і спортивні варіанти (в тому числі з додатковими кишенями для вантажів, службовці для тренувань), а також різні спеціалізовані - їздові, рятувальні та інші.

Таким чином, купуючи шлею, ви забезпечуєте собі повний контроль за вихованцем під час прогулянки, а його захищаєте від можливого дискомфорту і травм. Купити ж шлею дуже просто-достатньо оформити замовлення в нашому магазині.