Поїлки для папуг і птахів

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Опис поїлок для папуг

Поїлка грає в щоденному житті папуги вагому роль: без пиття птиці не проживуть і дня, тому до поїлки для втамування спраги підходять дуже часто. Перед вибором поїлки для папуг слід знати, як правильно її вибрати: з якого вона повинна бути матеріалу, якої форми, чи повинна закриватися.

  • Вид поїлки

Щоб уникнути попадання в питну воду пір'я, посліду, сухої кормової суміші і т.п., верх поїлки повинен бути закритим. Якщо не слідувати цій вимозі, папуга може захворіти, випивши брудну воду.

Оптимальним варіантом, що гарантує 100%-у безпеку вихованця є вакуумна автоматична поїлка. Вона ідеально підходить для клітини.

  • Матеріал

Найголовніше, він дожжен бути нетоксичним. Найкращий вибір-поїлка з порцеляни або скла, але підійде і якісний пластик, або оргскло. Останні через невисоку ціну найбільш поширені.

Важливо проконтролювати, щоб поїлка не мала гострих і колючих дрібних деталей, що можуть подряпати ніжну птицю. Україна випускає непогані поїлки, повністю відповідають запитам папуг.

  • Форма

В принципі форма не грає особливої ролі, але найпопулярнішими є круглі поїлки, які не мають гострих кутів, або овальні.

  • Розташування поїлки

Ідеальний варіант, коли поїлка знаходиться поруч з жердинкою, так птиці буде зручніше. Не менш важливі й інтереси людини, що прибирає клітку – поїлку повинно бути нескладно діставати, вона повинна бути проста в догляді.

Чистити і мити поїлку необхідно щодня гарячою водою, не використовуючи хімічних засобів.

У нас в інтернет магазині представлені різні поїлки для папуг, в тому числі і автоматичні.

Перед тим, як купити поїлку, скористайтеся пошуком за параметрами, так ви знайдете оптимальний варіант.

Якщо купувати поїлки оптом, кожна обійдеться дешевше, ніж при одиночній покупці.