Вакцини для собак і цуценят

Знайдено: 1 - 24 серед 31 товар

Кожній собаці, навіть самої мініатюрної, необхідний щоденний вигул на вулиці. У зв'язку з цим, виникає необхідність у щорічній вакцинації домашнього вихованця.

Чому щеплення необхідні?

Ваш улюбленець контактує з іншими тваринами, нюхає все, що є на вулиці, може зіткнутися з іншими дикими мешканцями місцевості, а це, в свою чергу, може привести до небажаних наслідків, таким як сказ, широко поширене у бездомних і диких тварин, і ряду інфекцій, які навіть можуть привести до летального результату.

Особливості щеплення

Існують різні вакцини для собак, що відрізняються між собою, як правило, виробниками і списком інфекцій, на які впливають. Можна ознайомитися з інформацією про вакцинацію самостійно, і навіть придбати необхідні препарати в зоомагазині або через Інтернет. Але надати кваліфіковану допомогу може тільки лікар-ветеринар. І не варто забувати, що тільки у ветеринарній клініці зможуть видати необхідні документи, такі як сертифікати про зроблене щеплення, відмітки про вакцинацію у ветеринарному паспорті. Ці документи обов'язково знадобляться при вивезенні тварини і для участі в офіційних виставках. Ветеринарні лікарні можуть дозволити собі купити вакцини для собак оптом, тому потрібний саме вам препарат, напевно виявиться в наявності.

Комплексні щеплення для собак

Отже, варто роз'яснити, які комплексні щеплення для собак потрібно робити в обов'язковому порядку.

Проти сказу

Робиться щорічно, а в деяких державних установах навіть безкоштовно.

Від інфекцій

  • вірус чуми м'ясоїдних;
  • лептоспіроз;
  • аденовірус;
  • гепатит;
  • ентерит.

До складу деяких противірусних іноді входить вакцина від сказу, а значить можна обійтися одним щепленням, яка убезпечить вихованця від усіх можливих захворювань.