Пакети для прибирання за собаками

Знайдено: 1 - 24 серед 27 товарів

Тепер вигулювати вихованця можна в парках і скверах. Купуючи пакети гігієнічні для вигулу собак, господар не тільки порадує свого чотириногого друга прогулянкою по зеленій території, але і не забруднить публічне місце. Використовуючи пакети для прибирання за собаками, власник проявляє високу соціальну відповідальність, спрямовану на підтримку чистоти і правопорядку в громадських місцях.

В рамках підтримки чистоти і відсутності поширення захворювань, в країні діє закон, що забороняє вигулювати тварин в недозволеному місці. Але зі спеціалізованою продукцією гуляти з чотириногим другом можна на будь-якій території.

Продукція інтернет-магазину "Зоомарк"

Інтернет-магазин "Зоомарк" має в наявності товари для прибирання фекалій собак. В асортименті представлені:

  • Змінні біопакети для сумки;
  • Гігієнічні мішки;
  • Сумка з гігієнічними біопакетами.

Товари спрямовані на просте і швидке усунення продуктів життєдіяльності вихованців в людних місцях: парку, сквері, бульварі, стоянці, дитячому майданчику, газоні. Завдяки спеціальній продукції, господареві не загрожують штрафні санкції.

Переваги мішків для вигулу тварини

Кожен з елементів продукції для вигулу вихованця виготовлений з поліестеру і нейлону. Матеріали міцні, не протікають і не рвуться. У власника не виникне дискомфорту при збиранні і викиді фекалій в урну, тому що вироби мають оптимальні розміри і не пропускають світло. Біопакети легко одягаються на руку і з їх допомогою можна прибрати за твариною будь-якого розміру.

Купуючи пакети для собачих екскрементів, господар не забрудниться і не забруднить громадську територію. Прибирати фекалії тварини спеціалізованими мішками зручніше, на відміну від підручних засобів. Біопакети для собак повністю розкладаються і не шкодять навколишньому середовищу. Вони підлягають повторній переробці. Характеристика товарів магазину:

Змінні вироби для сумки. Чотири рулони вміщують 20 штук мішків.

Гігієнічні вироби. Продаються по 24 упаковки. У кожній по 10 штук пакетів. Біомішки усувають ризик виникнення паразитів-токсокарів, що живуть в організмі собаки і перешкоджають їх розвитку.

Сумка з гігієнічними пакетами. Продукція укомплектована в два рулони по 20 біомешків. Сумка міцно закріплюється на повідку за допомогою спеціального кільця.

Спеціально призначені пакети для прибирання за тваринами - продуманий метод культурної адаптації на засоби порушення громадського порядку. Тепер господареві не потрібно переживати за вигул вихованця. Людне місце буде чистим, а пес задоволеним!