Внутрішні фільтри

Знайдено: 1 - 24 серед 92 товари

Щоб вода в акваріумі була завжди чистою, а рибки — здоровими, необхідна безперервна фільтрація. Внутрішній фільтр для акваріума забезпечує перемішування води, запобігає її застою, очищає від механічних домішок. Деякі моделі можуть додатково здійснювати біологічну і хімічну фільтрацію, подавати повітря в ємність.

Який фільтр для акваріума купити краще?

Механічний акваріумний фільтр очищає воду від залишків їжі, екскрементів, інших зважених часток.

Хімічний затримує шкідливі для риб і рослин речовини на молекулярному рівні.

Біологічний акваріумний фільтр дозволяє перетворити токсичний аміак, накопичений у воді в нетоксичні нітрати.

Для акваріума невеликого обсягу кращим варіантом буде купити внутрішній фільтр для акваріума таких перевірених виробників як Atman / ViaAqua, Tetra, AquaEL, SunSun. Ці пристрої мають невеликі розміри, вони досить дешеві, з низьким рівнем шуму, ефективні і прості в експлуатації. Основний показник, який потрібно враховувати – продуктивність перегону води, яка вимірюється в літрах на годину, він повинен бути не менше 3-5 обсягів акваріума.

Мінуси при використанні фільтрів, розміщених всередині акваріума, теж є:

  • вони займають корисну площу ємності (що можна виправити, задекорувавши його рослиною або корчем);
  • мають малу площу для розміщення субстрату для біохімічного очищення води;
  • швидко забиваються великими частинками органічних залишків (цього можна уникнути, своєчасно видаляючи відмирають частини рослин і не допускаючи перегодовування риб).

Фільтри для акваріума оптом в нашому магазині зручно і просто, якщо ж виникнуть питання з вибором, наші менеджери готові підібрати фільтр, що ідеально підходить вашому акваріуму і дати кваліфіковану консультацію з усіх технічних питань.