Компресори для акваріума

Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари
111грн

Повітряний компресор (аератор) забезпечує нормальний газообмін по всій глибині акваріума. Це потрібно і рибкам, і рослинам. В іншому випадку в воді утворюється зона застою – сприятливе середовище для інфекцій і паразитів. Нескладно Компресори для акваріума купити, важче – підійти до їх вибору зі знанням питання.

Компресори для домашніх акваріумів

Для будинку частіше вибирають аератори із зануренням у воду – внутрішні. Вони вважаються більш тихими в порівнянні із зовнішніми моделями. Значить, комфортно буде не тільки рибам, а й господарям під час сну. Занурювальні Компресори широко затребувані серед акваріумістів-новачків в силу невисокої вартості і простий експлуатації.

Що стосується додаткового функціоналу пристроїв, це може бути:

  • підсвічування бульбашок повітря-актуальна, коли хочеться більше декору;
  • акумулятор-продовжить подачу кисню при перебоях з електрикою;
  • фільтр-вода в резервуарі паралельно аерації очищається.

Хорошим рішенням буде вибір аератора з регулюванням подачі повітря. Функція допомагає уникнути сильного руху води, створюваного бульбашками, і щадить сам прилад. Важливо звертати увагу на укомплектованість компресора. Якщо немає розпилювача, шланга і зворотного клапана, потрібно докупити їх окремо.

Аератори для великих акваріумів

Акваріум в ресторані, офісі, іншому громадському приміщенні можна доповнити зовнішнім компресором. Своїм виглядом він не порушує підводну композицію і може висіти поруч на стіні. При великому обсязі води використовують двоканальні, багатоканальні моделі. Вони потужніші.

За типом подачі повітря аератор може бути поршневим або мембранним. Останній цілком підійде для 150-літрового «водойми». Якщо резервуар більше, актуальний поршневий компресор. Щоб дізнатися оптимальну продуктивність пристрою, як правило, літраж акваріума множать на 0,8. Але цифра може коригуватися в залежності від виду рибок, їх кількості і т. д.