Компресори для акваріума
Знайдено: 1 - 24 серед 43 товари- 1
- 2
Повітряний компресор (аератор) забезпечує нормальний газообмін по всій глибині акваріума. Це потрібно і рибкам, і рослинам. В іншому випадку в воді утворюється зона застою – сприятливе середовище для інфекцій і паразитів. Нескладно Компресори для акваріума купити, важче – підійти до їх вибору зі знанням питання.
Компресори для домашніх акваріумів
Для будинку частіше вибирають аератори із зануренням у воду – внутрішні. Вони вважаються більш тихими в порівнянні із зовнішніми моделями. Значить, комфортно буде не тільки рибам, а й господарям під час сну. Занурювальні Компресори широко затребувані серед акваріумістів-новачків в силу невисокої вартості і простий експлуатації.
Що стосується додаткового функціоналу пристроїв, це може бути:
- підсвічування бульбашок повітря-актуальна, коли хочеться більше декору;
- акумулятор-продовжить подачу кисню при перебоях з електрикою;
- фільтр-вода в резервуарі паралельно аерації очищається.
Хорошим рішенням буде вибір аератора з регулюванням подачі повітря. Функція допомагає уникнути сильного руху води, створюваного бульбашками, і щадить сам прилад. Важливо звертати увагу на укомплектованість компресора. Якщо немає розпилювача, шланга і зворотного клапана, потрібно докупити їх окремо.
Аератори для великих акваріумів
Акваріум в ресторані, офісі, іншому громадському приміщенні можна доповнити зовнішнім компресором. Своїм виглядом він не порушує підводну композицію і може висіти поруч на стіні. При великому обсязі води використовують двоканальні, багатоканальні моделі. Вони потужніші.
За типом подачі повітря аератор може бути поршневим або мембранним. Останній цілком підійде для 150-літрового «водойми». Якщо резервуар більше, актуальний поршневий компресор. Щоб дізнатися оптимальну продуктивність пристрою, як правило, літраж акваріума множать на 0,8. Але цифра може коригуватися в залежності від виду рибок, їх кількості і т. д.