Сифони (грунтоочисник) для акваріума

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Навіщо потрібні сифони для акваріума (грунтоочисники)?

Акваріуми не вимагають щоденних прибирань. Залежно від кількості мешканців і рослинності, рекомендується здійснювати чистку резервуарів 1 раз в тиждень. Сифони для акваріума служать свого роду пилососом, що збирають екскременти риб, залишки їжі та інше сміття з яким не справляються очищувачі води.

Різновидів цього пристосування всього дві: механічний сифон і електричний. Другий інструмент працює від батарейок і розрахований на мілководні Акваріуми, так як занурюється в воду не більше ніж на 50 см.бувають оснащені моторчиком. Даний вид використовують найчастіше у випадках, коли не бажано часто міняти воду або ж, де сильно замулене дно. Такі грунтоочисники збирають бруд в спеціальну кишеньку-пастку, а чиста вода витікає назад. У цьому сифоні є можливість регулювати потік забору води. Позитивними моментами при експлуатації очищувача, вважається відсутність допоміжних судин і шланга для зливу. Електричним сифоном не рекомендується користуватися у випадках, коли акваріумне дно засаджено рослинами, щоб не пошкодити їх корінці.

Принцип дії механічного обладнання неймовірно простий і не хитромудрий. Тут слід розрізняти сифони прості і складні. Прості складаються з самої звичайної Полівінілхлоридної трубки. Вони не дуже підходить для глибокого чищення, так як в трубку разом зі сміттям можуть потрапити і дрібні частинки грунту. Цей варіант вважається найбільш економним, і купити його може кожен. Складні прилади оснащені пластиковим стаканом, гумовими грушами або помпами, що легко допомагають запускати механізм всмоктування бруду. Тут бажано стежити за потоком рідини, що при невеликих обсягах акваріума, може швидко перелитися в іншу ємність.

До всього іншого для чищення грунту є пилососи з тригранними склянками, що вільно проникають у вузькі і важкодоступні місця. Там де багато рослинності використовують сифон з металевою трубкою, в якій округлий край сплющений до вузької щілини. Таким чином, можна повністю почистити акваріум, не боячись нашкодити водоростям.