Фільтр SunSun JQP-2500F 35вт, 2500л/г, на 250-500л
Минимальная сумма заказа - 300 грн. Заказы менее 300 грн - не обрабатываются
🚗 Отправляем Новой Почтой 🚗 Курьером по Киеву - 50 грн, от 2000 бесплатно 🚗Курьером по Вышгороду бесплатно. ❌Самовывоза нет.
💵 Есть оплата при получении
SunSun JQP-2500F – це внутрішній акваріумний фільтр, призначений для очищення води в акваріумах об'ємом від 250 до 500 літрів. Фільтр не має регулювання продуктивності та оснащений інгредієнтом для аерації, тому компрессор більше не потрібний.
Фільтр створює необхідний для багатьох мешканців акваріуму потік води, перемішуючи та насичуючи акваріумну воду кислородом. Корпус фільтра кріпиться до внутрішньої стінки акваріуму за допомогою присосок. Він виготовлений із якісного пластику і має привабливий дизайн. Компактний і тихий, фільтр зручний в обслуговуванні та забезпечує ефективне механічне очищення води. Легкий при встановленні та обслуговуванні, він підтримує високу якість води в акваріумі і може використовуватися як у прісноводних, так і в морських акваріумах.
Потужність: 35 Вт
Продуктивність: 2500 л/год
Регулювання: Ні
Підйом води: 2,4 м
Кількість фільтрувальних склянок: 3
Для акваріуму: 250-500 л
Розмір (ДхШхВ): 96х75х380 мм
**Комплектация и характеристики товара могут изменяться производителем без уведомления