Склад і форма випуску:
1 мл препарату (готового ін'єкційного розчину) містить діючі речовини:
сульфадиметоксину натрієва сіль –, 100 мг,
сульфадиазина натрієва сіль –, 100 мг,
триметоприм –, 40 мг.
Розчинник – розчин хлориду натрію 0,9%.
Комплекс з скляних флаконів з порошком Бровасептол®, 3,3 і 6,6 м, а також стерильного розчину хлориду натрію 0,9% з 8 і 16 мл
Фармакологічна дія:
Механізм дії сульфаніламідів і триметоприму полягає в блокуванні ферментів двох послідовних етапів біосинтезу фоллиевой кислоти в бактеріальній клітині. Це призводить до пригнічення росту бактерій, припинення їх розмноження і загибелі.
Комбінація двох сульфаніламіду і похідного диаминопиримидина (триметоприму) дає синергічний ефект, що розширює антимікробний спектр дії препарату проти грампозитивних і грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Neisseria spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholerae тощо). До складових препарату також чутливіші деякі найпростіші (Pneumocystis carinii, Coccidia і Toxoplasma).
Запропонована комбінація сульфаніламідів і триметоприму зменшує імовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.
Сульфаніламіди швидко засвоюється з місця ін'єкції і розподіляється по всьому організму. Терапевтичний рівень їх визначається в сироватці крові протягом 25 годин. Рівень концентрації сульфаніламіду в нирках перевищує рівень їх у плазмі, а концентрація в шкірі, печінці, легенях більш низька, ніж рівень у плазмі крові.
Триметоприм швидко засвоюється з місця ін'єкції і широко розподіляється по організму. Вже через 4 години після застосування досягається його максимальна концентрація. Концентрація триметоприму в тканинах вища, ніж у плазмі крові, наприклад, в легенях, печінці та нирках.
Сульфаніламіди та триметоприм виводяться через нирки шляхом клубочкової фільтрації і канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується в печінці та виводиться з жовчю.
Протипоказання:
Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не призначати тваринам з порушенням функції нирок і печінки.
Дозування:
Внутрішньом'язово в дозі:
велика рогата худоба, вівці, коні, свині, 0,6-0,8 мл препарату на 10 кг маси тіла,
собаки, коти –, 0,1-0,15 мл препарату на 1 кг маси тіла,
свійська птиця (кури, індики, качки, гуси),
кролі –, 0,1 мл препарату на кг маси тіла.
Повторні введення проводять 3-5 разів з 24-36 годинним інтервалом. Оптимальний курс лікування –, 5 доби. У випадках повного зникнення клінічних ознак, строк застосування продовжують ще на 2 діб.
Великим тваринам допустимо повільне внутрішньовенне або внутриаортальное введення.
Для лікування молодняку свійської птиці, поросят і кролів допускається застосування всередину з питною водою. Для цього розчин препарату додають до добовій нормі питної води з розрахунку 1 мл на 0,9-1,2 л питної води (адекватно 1 грам порошку на 3 л води).
В одне місце ін'єкції слід вводити молодняку і дрібним тваринам – не більше 10 мл, а дорослим тваринам –, 20 мл розчину препарату.
Застереження:
Для розведення не застосовувати розчин новокаїну.
Кози мають підвищену чутливість до сульфаниламиду, тому ставити їм розчин препарату слід з особливою обережністю.
Форма випуску:
Скляні флакони закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 3,3 і 6,6 грамів в комплекті зі стерильним 0,9% розчином натрію хлориду з 8 і 16 мл відповідно.
Зберігання:
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 0 до 25°,C.
Термін придатності: 2 роки. Розведений препарат придатний до застосування протягом 1 доби при кімнатній температурі, 3 доби за умови зберігання в холодильнику.
Тільки для ветеринарного застосування!
Як купити Бровасептол 6.6 м, Бровафарма?
- Оформити замовлення через корзину
- Оформити замовлення по контактним телефонам