Гранульовані корми для кроликів
Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарівОпис кормів для кроликів
Кролики-рослиноїдні тварини, саме тому основу їх раціону складають корми з рослин. Включення продуктів тваринного походження в меню харчування кроликів обумовлено, в основному, вмістом в них вітамінно-мінеральних добавок. Існують наступні види корму для кроликів:
- грубий;
- зелений;
- соковитий;
- концентровані (в т.ч. гранульовані Комбікорми).
Грубі корми являють собою сіно, солому, гілки або трав'яну муку. Корисність даних кормів обумовлена вмістом клітковини.
Зелений корм. Найціннішим зеленим кормом вважаються суміші трав бобових і злаків. При самостійної заготівлі трав важливо стежити за тим, щоб в корм для кроликів не потрапило таких рослин, які здатні викликати смертельно небезпечне харчове отруєння.
Соковиті корми. В осінньо-зимовий період в раціон кролів вводять соковиті корми. Соковитими кормами є баштанні культури, коренеплоди і бульбоплоди, силос. Найбільш поширений соковитий корм-це морква і капуста.
Концентровані корми. Щоб забезпечити високий темп набору ваги, густе хутро і повноцінний розвиток кроликів, необхідно в першу чергу їх якісно і збалансовано годувати. До концентрованого корму відносяться зерно бобових або злакових культур, Макуха, висівки, розсипний або гранульований комбікорм. Даний вид корму має величезну енергетичну цінність за рахунок високого вмісту в ньому органічних речовин.
Найбільш поширеним годуванням кроликів в Україні є годування комбікормом у вигляді гранул. У таких комбікормах міститься цілий набір корисних вітамінів, важливих для здоров'я, приросту ваги і стану хутра мікроелементів, сирого протеїну, кальцію, клітковини та інших активних речовин. Перевагою комбікорму безперечно є те, що його немає сенсу виготовляти самостійно, простіше купити оптом в інтернет-магазині. На що потрібно звертати увагу при виборі комбікорму? Це, безумовно, якість, багатий склад комбікорму і низька ціна.
Корми для домашніх кроликів, яких містять в якості домашніх улюбленців, можуть бути як економ класу (зерносуміші), так і преміальні – з добавками шматочків фруктів, чіпсами, вітамінізованим гранулятом. Кролики в клітинах часто ведуть малорухливий спосіб життя, тому дуже схильні до набору зайвої ваги. Щоб цього не сталося, необхідно коригувати їх харчування і вводити в раціон зернові або гранульовані корми з розрахунку 1-2 столові ложки в день на тварину.