L-цин-комплекс вітамінів групи В, L-карнітину і бутафосфану
Мінімальна сума замовлення — 300 грн. Замовлення менше 300 грн не обробляються.
🚗 Відправляємо Новою Поштою
🚗 Кур'єром по Києву — 50 грн, від 2000 безкоштовно
🚗 Кур'єром по Вишгороду безкоштовно.
❌Самовивозу немає
💵 Є оплата при отриманні
L-цин – це комплексний препарат, дія якого обумовлена властивостями діючих речовин: бутафосфана, вітамінів групи В (вітамін B12, вітамін В3 (РР) і витаминоподобного речовини групи В (L-карнітину).
Препарат володіє тонізуючими властивостями, нормалізує метаболічні та регенеративні процеси, забезпечує стимулюючий вплив на білковий, вуглеводний і жировий обміни, підвищує резистентність організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекцій і токсинів, сприяє росту та розвитку тварин, у тому числі птиці.
Препарат застосовують верблюдам, великій рогатій худобі, телят, свиней, поросят, овець, ягнятам, козам, козенятам, собак, котів, кролів, хутрових звірів і свійської птиці (кури-несучки, молодняк курей-несучок, бройлери) при порушеннях обміну речовин, вітамінної недостатності, як стимулюючий і тонізуючий засіб для підвищення опірності організму інтоксикацій, захворювань різної етіології, для поліпшення росту і розвитку, у комплексній терапії при недостатності в організмі кальцію і магнію, при пологах, післяпологових ускладненнях (післяпологовий парез), в період реабілітації і одужання, після операцій, стресів, для нормалізації кровотворення і функціонування печінки, при значних фізичних навантаженнях.
ДОЗУВАННЯ
Застосовують тваринам внутрішньом'язово, підшкірно або внутрішньовенно (повільно) один раз на добу протягом 4-5 діб
**Комплектація та характеристики товару можуть змінюватися виробником без попередження