Засоби від бліх і кліщів для кішок

Знайдено: 1 - 24 серед 54 товари

Кровоссальні комахи, що паразитують на домашніх вихованців, доставляють багато клопоту і тварині, і його господареві. Укуси бліх і різних кліщів викликають серйозні алергічні реакції і дерматити: кішка відчуває свербіж шкіри, стає тривожною, втрачає апетит. Кліщі переносять небезпечні для тварини хвороби. Масове скупчення бліх, що харчуються котячої кров'ю, сприяє виснаження, облисіння і зниження імунітету. Засоби від бліх і кліщів для кішок купити рекомендуємо в нашому інтернет-магазині: у нас в широкому асортименті представлені краплі, таблетки, спреї, шампуні і нашийники для вашого вихованця.

Який засіб від бліх і кліщів для кішок краще купити?

  • Краплі є найбільш простим і ефективним засобом, нетоксичним для самої тварини. Вони наносяться на котячу холку і вбираються в шкіру. Краплі потрібно підбирати з урахуванням віку кішки (для кошенят виробляють краплі з меншим дозуванням діючої речовини) і стану її здоров'я. Такі краплинні препарати ідеально підходять не тільки для домашніх кішок, але і для вуличних.
  • Таблетки за своєю ефективністю можна порівняти з краплями. Тривалість захисної дії таблетованих препаратів може становити кілька місяців.
  • Шампуні від комах застосовуються як екстрена допомога при глибокому ступені ураження, а також для лікування кошенят молодше одного місяця. Перевага шампуню від бліх в тому, що він крім позбавлення від комах ще додатково покращує стан шерсті. Слід враховувати, що шампуні, на відміну від крапель і таблеток, тільки знищують вже наявних паразитів, проте не захищають від зараження новими.
  • Спреї та аерозолі виробляють на основі хлорорганічних сполук і дозволяють моментально позбутися від комах. Спрей-це засіб проти бліх і кліщів для кішок, захисна дія якого триває 2-3 тижні. При його використанні строго дотримуйтесь правил безпеки, щоб не завдати можливої шкоди здоров'ю кішки: після обробки тіла спреєм на тварину надягають захисний комір і витримують від 10 хвилин до півгодини. Аерозольні форми ідеально підходять не тільки для самих кішок, а й для виведення бліх з меблів, котячих матраців і підстилок.
  • Нашийники-кращий захисний спосіб для ледачого господаря! Купивши нашийник своєму коту, можна на 3-6 місяців забути про проблему комах. Для постійного захисту потрібно вчасно міняти Нашийники, активний час дії нашийника вказано на упаковці. Кішці повинно бути комфортно в цьому девайсі - щоб не тиснув, не натирав шкіру, але і не бовтався. При виборі препарату для своєї кішки орієнтуйтеся на кілька факторів: ступінь ураження комахами, вік вашого вихованця, стан здоров'я (виснажені або вагітні кішки), а також наявність алергічних реакцій.