Політика конфіденційності

1. Предмет Політики конфіденційності

1.1. Цей розділ Угоди користувача-Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації Сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації Сайту при реєстрації на сайті або при оформленні замовлення на покупку товару.

1.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті і використання сайту, і можуть включати в себе наступну інформацію:

1.2.1. прізвище, ім'я та по батькові Користувача;

1.2.2. контактний телефон користувача;

1.2.3. адреса електронної пошти (e-mail);

1.2.4. адреса проживання користувача та доставки товару (місто, Вулиця, будинок, квартира та індекс);

1.2.5. дані про день народження;

1.2.6. стать Користувача;

1.2.7. дані про наявність домашніх тварин (ім'я, дата народження, стать);

1.2.8. спосіб доставки та оплати.

1.3. Адміністрація сайту захищає дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи ("Піксель"):

IP-адреса;
інформація З cookies;
інформація про браузери (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);
час доступу;
адреса сторінки, на якій розташований рекламний блок;
реферер (адреса попередньої сторінки).
1.4. Будь-яка інша персональна інформація, необумовлена вище (історія покупок, використовувані браузери і операційні системи і т.д.), підлягає надійному зберіганню і нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених в п. п. 3.2. і 3.3. цієї Політики конфіденційності.

1.5. Адміністрація сайту вживає необхідних технічних та організаційних заходів інформаційної безпеки, щоб запобігти безпідставному поширенню інформації та звести ці ризики до мінімуму. Такі заходи включають: використання антивірусних засобів, розміщення носіїв інформації в захищених серверних центрах, шифрування, трансляцію мережевих адрес і приховування внутрішньої структури мережі сайту, розгортання належних систем і процедур управління правами доступу, обмежений доступ осіб до таких даних. Для захисту від випадкової втрати та/або пошкодження персональних даних використовується резервне копіювання даних. Для захисту конфіденційності та безпеки при взаємодії користувачів з сайтом використовуються стандартні для галузі заходи безпеки.

2. Цілі збору персональної інформації

2.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту може використовувати в цілях:

2.1.1. Ідентифікації користувача, зареєстрованого на сайті для оформлення замовлення та/або укладення договору купівлі-продажу Товару шляхом здійснення електронної угоди на сайті.

2.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів сайту.

2.1.3. Встановлення зворотного зв'язку з користувачем, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробки запитів і заявок від користувача.

2.1.4. Визначення місцезнаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайства.

2.1.5. Створення Персонального кабінету для здійснення покупок, якщо Користувач дав згоду на створення такого.

2.1.6. Повідомлення Користувача Сайту про стан замовлення.

2.1.7. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов'язаних з використанням сайту.

2.1.8. Надання Користувачеві за його згодою оновлення продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені сайту або від імені партнерів власника сайту.

2.1.9. Здійснення рекламної діяльності за згодою користувача.

2.1.10. Надання Користувачеві доступу на сайти або сервіси партнерів власника сайту з метою отримання продуктів, оновлення та послуг.

3. Способи і терміни обробки персональної інформації

3.1. Обробка персональних даних користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації.

3.2. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах і в порядку, встановленим законодавством України.

3.3. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує користувача про втрату або розголошення персональних даних.

3.4. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також інших неправомірних дій третіх осіб.

3.5. Адміністрація сайту спільно з користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збитків або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних користувача.

4. Зобов'язання сторін щодо конфіденційності

4.1. Користувач зобов'язаний:

4.1.1. з метою використання Сайту надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом.

4.1.2. Відновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації або виявлення помилок.

4.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

4.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 2. цієї Політики конфіденційності.

4.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.3.2. цієї Політики конфіденційності.

4.2.3. Вживати заходів для захисту конфіденційності персональних даних користувача відповідно до порядку, зазвичай використовуваного для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

4.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного користувача з моменту звернення або запиту користувача або його законного представника або уповноваженого органу із захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій

4.2.5. Припинити обробку персональних даних Користувача, який відкликав свою згоду на таку обробку з моменту отримання такого відкликання, у визначеному законодавством порядку.

5. Відповідальність сторін

5.1. Адміністрація сайту несе відповідальність за збитки, завдані Користувачем у зв'язку з неправомірним використанням персональних даних, відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 3.2. і 5.2. цієї Політики конфіденційності.

5.2. У разі втрати або розголошення конфіденційної інформації Адміністрація сайту не несе відповідальність, якщо це конфіденційна інформація:

5.2.1. Стала Публічним Надбанням до її втрати або розголошення.

5.2.2. Була отримана від третьої сторони до моменту її отримання адміністрацією сайту.

5.2.3. Була розголошена за згодою користувача.