Туалети для собак
Знайдено: 1 - 2 серед 2 товариСобака - наш вірний помічник і повноправний член сім'ї. Але що робити, коли не завжди є час для вигулу тварини. А можливо у вас з'явився щеня і ви зовсім не хочете, щоб він використовував килим як туалет? Для вирішення цих питань відомі виробники товарів для домашніх вихованців випустили туалети для собак.
Лоток для собак-це піддон зі зміцненого нетоксичного пластику з всмоктуючою пелюшкою і тримачем для неї. Очистити його-справа декількох хвилин. Все, що вам потрібно: зніміть фіксатор, замініть забруднену пелюшку, встановіть чисту і зафіксуйте скобою-тримачем. Все, туалет чистий і в повному порядку!
Пелюшки міняти бажано щодня, а сам пластиковий піддон мити за допомогою мильного розчину не рідше ніж один раз на тиждень. Не використовуйте дезінфікуючі засоби, особливо, якщо щеня тільки привчається до туалету.
Вибір туалету для собак дрібних порід залежить тільки від вашого бажання. Він може бути кутовим, у вигляді кола, прямокутним. Для повного комфорту наших вихованців виробники випустили лотки зі стовпчиками (для псів), імітували підстилку-грати під травичку.
Забиратися в свій лоток не завдасть праці ні дорослій тварині, ні цуценяті, адже він має низькі бортики. Сам пластик не токсичний і зіткнення з продуктами життєдіяльності не призведе ні до яких хімічних реакцій.
Як привчити собаку до туалету?
Якщо ви зіткнулися з тим, що потрібно навчити цуценя ходити в туалет, і ви не знаєте, як і з чого почати, ось кілька порад, які допоможуть вам у вирішенні поставленого завдання. Найголовніше, що потрібно - це час, послідовність дій і терпіння. Існує дві причини, чому цуценя не ходить в лоток для цуценят:
- Він не привчений зовсім;
- Розгубився на новому місці.
- Перший метод підійде для цуценят, яких привчали до туалету для цуценят, але на новому місці вони розгубилися:
- Прибираємо килимові покриття в кімнатах, де буде бігати ваш вихованець;
У кожну кімнату (включно кухню, лоджію, коридор, передпокій) кладемо вбирає плівку. Для чого? Щеня може бути зовсім дрібним, а відстань для нього може бути великим, і коли він приймає будь-яке рішення, то моментально його виконує. Є пелюшка-сходить на неї, немає – присів на підлогу. Пелюшки повинні бути на очах у тварини.
Поступово рухайте пелюшки (не більше 2-3 см.в день) в місце, яке спочатку визначили для туалету. Поступово частина пелюшок можна прибрати. В результаті залишиться одна в правильному місці.
Другий метод для зовсім привчених цуценят:
Обмежте простір (для зовсім маленьких зробіть загін, для більш дорослих підійде кухня або вільна кімната);
Вся підлога застеліть пелюшками, без просвітів (вам потрібно познайомити цуценя з чимось новим);
Через тиждень почніть прибирати по одній пелюшці. Коли щеня зробив при вас все правильно-похваліть його і дайте ласощі;
Потім також перемістіть пелюшку на лоток.
Завжди тримайте ласощі при собі. І не забувайте хвалити вашого маленького друга!