Фільтри для акваріумів (100, 150, 200, 250 літрів)

Знайдено: 1 - 23 серед 23 товари

Опис фільтрів для акваріумів від 100 до 250 літрів

Невелика річка, ставок, озеро або ставок - все це є ідеальною екосистемою для рибок, рачків, равликів та інших мешканців водного світу. В акваріумі навіть значного обсягу, наприклад, в 150 літрів, не оснащеному спеціальними приладами, немає ніяких умов для того щоб водні жителі відчували себе добре і не гинули.

Навіть якщо часто очищати дно і стіни, стежити за тим, щоб весь корм без залишку був з'їдений і не допускати перенаселення, все одно без спеціального технічного обладнання підтримати біологічну рівновагу в акваріумі неможливо. Щоб відтворити ідеальні умови, необхідно акваріумні фільтри купити і правильно їх встановити.

Із самої назви приладів зрозуміло, що вони служать для очищення, але це не єдина їх функція, фільтри для акваріумів 100 - 250 літрів додатково ще й перемішують воду. Правильно встановлений апарат створює досить потужна течія. В результаті в скляному водоймі відбувається постійна циркуляція води і безперервний газообмін: кисень надходить всюди, а вуглекислий газ піднімається вгору і випаровується. Таким чином, штучно відтворюється природний процес, що відбувається в будь-якій річці або озері.

Найбільш популярні і добре зарекомендували себе прилади для очищення води-це внутрішні фільтри. Зовні такий апарат являє собою невеликий циліндр з двома трубочками: одна для забору повітря, інша для доставляння очищеної води і кисню в акваріум. Прилад розміщується всередині скляного водойми і кріпиться за допомогою присосок. Під час роботи апарат затягує всередину, як пилосос, плаваючі забруднення і залишає їх на фільтруючому матеріалі, губці. Потім очищена і збагачена киснем вода подається в акваріум з невеликого "носика".

Як правило, внутрішні апарати для очищення води набувають для акваріумів об'ємом від 50 до 200 літрів. Для більш містких судин необхідні фільтри із зовнішнім блоком. Останні мають значні габарити, так як повинні обслуговувати значний обсяг і саме в зв'язку з цим розміщуються поза акваріума. Обидві описаних вище різновиди фільтрів прості в експлуатації - досить час від часу промивати губку в проточній воді.