Суспензія від глистів для собак

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Як тільки в будинку з'явився маленький пухнастий улюбленець, то перший препарат, який необхідно для нього придбати - суспензія від глистів для цуценят. Собаки, через природні поведінкові особливості, дуже схильні до ризику зараження ендопаразитами. Гельмінти здатні завдати серйозної шкоди організму тварини і можуть передаватися людині. Суспензія від глистів для собак є одним з найбільш ефективних засобів захисту домашнього вихованця.

Джерела зараження

Навіть якщо собака ізольована від інших тварин і більшу частину часу проводить вдома, її можливість зараження гельмінтами не виключається. Джерелом інфекції можуть стати продукти харчування, брудна вода, люди, грунт, сторонні предмети.

Гельмінтози викликають ураження внутрішніх органів, знижують імунітет, а іноді можуть привести до летального результату. Для заражених тварин характерні такі симптоми:

  • Млявість;
  • Порушення травлення;
  • Тьмяна шерсть, дерматити;
  • Втрата ваги;
  • Зміна апетиту;
  • Блювота.

Важливість проведення дегельмінтизації

Суспензія від глистів для собак входить в список препаратів, періодичний прийом яких є обов'язковим для підтримки здоров'я тварини. Дегельмінтизація виконується з метою вигнання і знищення паразитів, а також для профілактики.

Новонароджене потомство обробляють вже з 3-х тижнів, і використовується для цього суспензія для цуценят від глистів. Також протигельмінтні засоби дають собакам перед вакцинацією і за 2 тижні до в'язки.

Як працюють протигельмінтні суспензії

Препарати здатні знищувати широкий спектр паразитів, що відносяться до різних типів. Вони порушують процеси синтезу білків, знижують ферментну і підвищують рухову активність, і призводять до серйозних збоїв метаболізму, нервово-м'язової діяльності. У паразитичних черв'яків порушуються процеси засвоєння поживних речовин, що веде до їх виснаження, паралічу і загибелі.

Суспензія від глистів для цуценят і дорослих особин позбавляє від паразитів, що вражають органи шлунково-кишкового тракту, дихальні шляхи, м'язи, серце, печінку. Зручна форма випуску дозволяє дозувати препарат в потрібній кількості і, використовуючи шприц, легко вводити оральним шляхом дорослим особинам або цуценятам. Доза залежить від віку і ваги тварини.