Засоби від глистів для собак (антигельмінтики)

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Власники домашніх тварин часто стикаються з численними гельмінтозними захворюваннями своїх вихованців. Зараження відбувається при поїданні сирого м'яса і риби, через фекалії, забруднену воду, в місцях вигулу собак, при ураженні блохами.

Коли слід проводити дегельмінтизацію

Паразити вражають легені, серце, нирки, печінку, головний мозок, м'язову тканину. Про зараження тим чи іншим видом паразитів достовірно можна дізнатися при здачі калу вихованця для дослідження в ветеринарну клініку. Які кошти від глистів для собак купити порекомендує ветеринарний фахівець виходячи з результатів обстеження.

З метою попередження гельмінтозів власники можуть проводити профілактичні обробки. Дегельмінтизувати тварин слід один раз в 3 місяці. Як правило, обробку від глистів проводять перед вакцинацією, а також перед плановою злучкою вихованців.

Фармакологічна дія глистового для собак

Для собак найбільш характерні три групи гельмінтів: цестоди, нематоди і трематоди. Універсальних антигельмінтних засобів, що володіють активністю щодо всіх видів глистів, не дуже багато. Перевагу краще віддати комбінованим ліків, що володіє широким спектром дії. Препарати від глистів для собак як правило, вражають нервову систему паразитів, порушують їх життєдіяльність і призводять, таким чином, до їх загибелі.

Форми препаратів від глистів

У ветеринарних аптеках і спеціалізованих зоомагазинах досить багатий вибір протипаразитарних засобів. Найбільш популярною формою протиглистових препаратів є таблетка. Пігулку легко дозувати, нескладно задавати тварині. Багато препаратів можна змішувати з кормом, що полегшує обробку. Різновидом оральних протипаразитарних засобів є суспензія і краплі для прийому всередину.

Не менш ефективною і зручною формою є глистогінний для собак у вигляді крапель на холку. Засіб дозволяє безпечно провести обробку від паразитів.

Препарати від глистів повинні бути строго дозовані, перед їх застосуванням витримана голодна дієта. Щоб уникнути ускладнень слід строго слідувати інструкції.