Краплі від бліх і кліщів для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 56 товарів
50грн

Блохи і кліщі – найчастіші гості з паразитів, що атакують собак. Вони завдають постійний дискомфорт і є рознощиками хвороб. Боротися з ними самостійно організм тварини не вміє, а допомогти вихованцеві можна застосовуючи різні препарати, наприклад, краплі від бліх для собак.

Краплі випускаються в пластикових тубах, використовуваних з розрахунку 1 доза на певну вагу тварини. Застосовуються зовнішньо, наносяться і не втираються по 1 краплі в шкіру собаки в області холки в декількох місцях. Всмоктуються краплі від кліщів і бліх в підшкірні сальні залози і цибулини шерсті протягом 12-48 годин і проявляють захисну дію до трьох місяців. Головною перевагою можна вважати те, що препарат не потрапляє в кров. Активні компоненти крапель паралізують вже наявних на тілі шкідників і відлякують нових.

Застосовуються такі краплі для дорослих, здорових собак будь-яких порід, крім вагітних і годуючих сук. А ось для цуценят у віці від 2-х місяців, потрібно купити спеціальні, дитячі, краплі. Не рекомендується купати тварину з використанням шампунів за 2 дні до обробки препаратом і 3-5 днів після, при цьому, якщо собака потрапить під дощ або викупається у водоймі, захисна дія крапель не знизиться.

Роздрібна ціна крапель на порядок нижче багатьох захисних засобів з інших категорій-нашийників, шампунів і т.д. побічні ефекти у вигляді піни з рота або м'язової тремтіння, можуть проявитися тільки при неправильному використанні крапель – передозуванні, попаданні в очі і ін.