Засоби від бліх і кліщів для собак

Знайдено: 1 - 24 серед 107 товарів
226грн
691грн

Кровоссальні комахи (блохи, кліщі, волосоїди) доставляють безліч неприємностей вихованцям і докучають їх власникам. Засоби від бліх і кліщів для собак купити можна як в спеціалізованій ветеринарній аптеці, так і в зоомагазині. Для боротьби із зовнішніми паразитами існують безліч форм інсектицидів: шампуні, краплі на холку, спреї, протипаразитарні нашийники і т. д.

Які бувають засоби від бліх і кліщів

  • Шампуні від бліх і кліщів

До складу шампунів входять хімічні компоненти-інсектициди, що згубно діють на ектопаразитів. Екстракти лікарських трав, що входять до складу шампунів мають протизапальну і протисвербіжну властивість. Популярність шампунів пов'язана з їх простотою в застосуванні і ефективністю щодо паразитів.

  • Краплі на холку

Популярність застосування крапель на холку обумовлена тривалим захистом вихованця від бліх і іксодових кліщів (до 4-х місяців). Для запобігання потрапляння препарату в організм вихованця, краплі найчастіше наносять у важкодоступне місце – на холку собаки.

  • Противоблошиные нашийники

Зручний і ефективний засіб проти бліх і кліщів у собак – протипаразитарні Нашийники. Вони просякнуті безпечними для собаки інсектицидами, проникаючи в шкірні покриви, отрути надають згубний вплив на паразитів. Протипаразитарні Нашийники захищають своїх вихованців протягом від 2-х до 6-ти місяців. Захист від кліщів гарантується виробниками протягом 2-3-х місяців, і тільки окремі бренди гарантують захист на термін до 7 місяців.

  • Спреї від бліх і кліщів

Спреї зручні в застосуванні не тільки для знищення паразитів на вихованця, але і дозволяють ретельно обробити підстилку, спальне місце собаки. Спреї мають універсальну дію і захищають вихованця не тільки від бліх, але і від іксодових кліщів.

  • Ін'єкції від паразитів

Уколи від ектопаразитів захищають тварину від комах надовго – до 6-ти місяців. Однак ін'єкції показані не всім тваринам і застосовувати їх краще в умовах ветеринарної установи під наглядом фахівця.

  • Таблетки від кровосисних комах

Таблетована форма інсектицидів від бліх і кліщів застосовується в тому випадку, якщо у вихованця пошкоджений шкірний покрив і зовнішні засоби застосовувати не можна, а на нашийник є алергія.