Краплі від глистів для собак

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
50грн

Самим нешкідливим засобом боротьби з гельмінтозом вважаються краплі, що наносяться на холку. Собака ризикує заразитися глистами все життя. Тому кожен вихованець потребує профілактичних заходів від гельмінтозу і коректному лікуванні в процесі захворювання. Як з метою профілактики, так і для лікування, краплі від глистів для собак є універсальним препаратом.

Механізм впливу

Краплі від гельмінтів - найлегший спосіб позбавити свого улюбленця від них. На відміну від таблеток, які потрібно якимось чином згодувати вихованцеві, їх просто наносять на шкіру.

Принцип дії схожий з таблетками, активна речовина впливає паралізующе на гельмінтів, що в подальшому їх вбиває, потім виводить з організму. Препарат всмоктується шкірою і потрапляє в кровотік, максимальна концентрація його досягається через пару діб.

Переваги використання крапель

Перевагою їх перед іншими формами препаратів, в їх комплексному впливі. Позбавляють вони собаку як від глистів, так і від вушних кліщів, дерматиту і бліх. Знищення паразитів-це відмінна профілактика і різних інфекційних захворювань.

Деякі з них дозволено застосовувати у вагітних, або годуючих сук. Спеціально розроблені краплі від глистів для цуценят, використовуючи їх більше не варто виміряти дозу, щоб не було передозування. Оскільки засіб наноситься зовнішньо, в правильному дозуванні воно не викликає побічних ефектів, не дратує шлунок (на відміну від таблеток).

Спосіб застосування

Перш ніж проводити процедуру нанесення їх на холку, необхідно ознайомитися з інструкцією. Засоби від глистів протипоказані собакам:

  • Хворим на інфекційні захворювання.
  • Ослабленим особинам.
  • При шкірних захворюваннях.
  • Які мають індивідуальну непереносимість до будь-якого з компонентів.

Наносити слід на холку, в області між лопатками, трохи нижче шиї. В недоступному для злизування місці. Розсувається пальцями шерсть і на шкіру в зазначеному дозуванні капає засіб.

Період лікування і профілактичні заходи проводяться згідно з інструкцією, дотримуючись графіку обробки.