Антигельмінтики для кішок

Знайдено: 1 - 23 серед 23 товари

Власники кішок часто звертаються до ветеринарних лікарів, не розуміючи, що відбувається з їх вихованцями. Зниження активності, тьмяна шерсть, втрата ваги і поганий апетит часто є симптомами зараження пухнастого улюбленця глистами. Особливо схильні до зараження кошенята. Тому, якщо ви помітили у свого улюбленця схожі симптоми, кошти від глистів для кішок купити потрібно обов'язково.

Важливо пам'ятати, що глисти можуть передатися господареві вихованця, так як деякі види гельмінтів є загальними для кішки і людини.

Виводити гельмінтів потрібно правильно, перш ніж купувати засіб лікування, бажано здати аналіз на те, який вид глистів оселився в організмі кішки. Але є і препарати, що впливають відразу на всі види глистів.

Види антигельмінтиків для кішок

  1. Антигельмінтики впливають на певні різновиди глистів, тому діляться на кілька видів:
  2. Протитрематодні (проти сосальщиков)
  3. Протівонематодние (проти нематод)
  4. Протицестодні (проти цестод)
  5. Препарати від глистів для котів представлені в широкому асортименті:
  6. Таблетка
  7. Суспензія
  8. Краплі
  9. Розчини для ін'єкцій
  10. Нашийник

Краплі на холку вважаються найзручнішим лікарським засобом проти глистів. Препарат упакований в спеціальну піпетку, а доза речовини відповідає вазі тварини. Наноситься на суху шкіру на холці, в місце, не доступне для злизування. Всмоктується ліки в шкіру тварини за пару діб, а виводиться протягом місяця.

Суспензію можна застосовувати для кошенят, починаючи з 3 тижневого віку, а так само вагітних кішок.

Таблетки від гельмінтів є найбільш популярними препаратами. Таблетку кладуть на корінь язика, або перемішують разом з кормом.

Нашийники від глистів зручні у використанні, вони не заважають вихованцеві вести звичний спосіб життя. При безперервному використанні надійно захищають від гельмінтів протягом декількох місяців.

Уколи від глистів є ефективним і дієвим методом лікування, але не кожен господар зможе правильно провести процедуру. Такий метод варто залишити для ветеринарів.

Глистогінний для котів у ветеринарній практиці найчастіше містить такі речовини як празиквантел або Пірантел. Перше зупиняє у хробака освіту спеціального ферменту-фумаратредуктази. А друге блокує нейром'язову передачу, у гельмінта виникає параліч і він гине.

Для профілактики глистових захворювань необхідно вчасно забиратися в лотках, не давати кішці контактувати з бездомними тваринами, а так само не годувати свіжими м'ясом і рибою.