Таблетки від глистів для кішок

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Що б розуміти, навіщо вашому коту таблетки від глистів, варто знати, чим вони такі небезпечні для вихованців. Глисти, вони ж гельмінти, можуть завдати серйозної шкоди не тільки самому коту, але і всім мешканцям будинку. І той факт, що ваш котик не гуляє на вулиці, не може його вберегти від зараження цими паразитами.

Чому варто купити таблетки від глистів для кішок?

Заразившись глистами, Ваш вихованець піддається великій небезпеці. Результат такого контакту може стати летальним. Тому, набагато простіше запобігти зараженню, використовуючи препарати від глистів, ніж пізніше ліквідувати наслідки.

Таблетки від глистів для кішок

Таблетки від глистів можуть мати різний спектр дії, відповідно чим він ширший, тим більша кількість різновидів гельмінтів може знищити препарат. Уважно вивчайте інструкцію до таблеткам, склад і проводите профілактику від глистів раз в 3 місяці. Так само, варто враховувати, що блохи є переносниками, тому спочатку варто позбутися від них, а тільки після цього, використовувати глистогінні препарати.

Особливість

В інструкції до препарату вказано мінімальний вік вихованця, що дозволяє його застосування;

Таблетки розраховані на певну вагу;

При сильному зараженні, а так само, при первинному прийомі глистогінних засобів, багато хто з таблеток використовуються двічі, з інтервалом в 10-14 днів.

Рекомендація

Враховуйте точну вагу вихованця і позбудьтеся від бліх;

У випадках ослабленого імунітету, годування потомства або похилого віку, не давайте глистогінні препарати без призначення ветлікаря.

Переваги покупки в нашому інтернет-магазині

  • широкий вибір товарів;
  • добре налагоджений сервіс;
  • Висока якість.

Купити таблетки від глистів для кішок з доставкою по Україні

У каталозі міститься широкий асортимент таблеток від гельмінтів для кішок.

Способи оплати і доставки

Доставка можлива по всій Україні за допомогою компанії Нова пошта. Оплата проводиться будь-яким зручним способом: онлайн оплата, переказ грошових коштів на банківську карту або післяплата.