Паста від глистів для собак (антигельмінтики)

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Протигельмінтна обробка-тема, актуальна для кожного власника домашніх тварин. Однак не всі вихованці погоджуються з полюванням ковтати краплі або приймати таблетки. У цьому випадку кращим рішенням стане паста від глистів для собак.

Принцип роботи

Ліки надає токсичну дію на стрічкових і круглих гельмінтів, швидко усуваючи їх з організму вашого улюбленця. Деякі види містять спеціальні масла, які мають ранозагоювальну ефектом. Вони сприяють швидкому відновленню кишечника, який був пошкоджений глистами.

Якщо тварина відмовляється приймати ліки зі шприца, препарат можна видавити і змішати з їжею. Так у собаки точно не буде стресу від терапії.

Увага! Лікарські засоби можуть викликати алергічні реакції. Приймати їх слід тільки за рекомендацією ветеринара.

Перевага

Зручність: багато препаратів продаються вже розфасованими в шприци, господареві залишається тільки ввести засіб в пащу псу.

Безпека: паста повністю нешкідлива для тварини, не викликає побічних реакцій.

Ефективність: швидко позбавляє від паразитів і перешкоджає повторному зараженню.

Універсальність: підходить собакам різного віку, порід і вагових категорій (необхідно слідувати інструкції і дотримуватися дозування).

Доступна ціна.

У нашому інтернет-магазині" Zoomark " представлена паста від глистів декількох видів. За вигідною ціною можна придбати засіб, який позбавить тварину від паразитів і поверне йому колишню бадьорість. Здійснюється доставка по Україні.